History Game

History Game for www.ikizi.net

Історію компютерних ігор я почну з розважального апарату на базі електронно-променевої трубки(англ. Cathode ray tube amusement device) - вважається найбільш раннім з відомих інтерактивних електронних ігор, став передвісником відеоігор, імітує управління польотом ракети, побудований на аналогових елементах. Створили американці Томас Т. Голдсміт-молодший і Естл Рей Манн у 1947 році.

Сам апарат використовує аналогові ланцюги для управління електронно-променевою трубкою і формування зображення на екрані, ви представте собі ніякого цифрового процесора без якого ми не уявляємо сучасні ігри. Апарат схожий на перші радари, а для прицілювання використовувалися екранні накладки.

Продовження

Це був початок. Дальше розвиток компютерних ігор йшов семимильними кроками. Спочатку було багато паперових проектів, серед яких алгоритм шахової гри Алана Тьюрінга та Девіда Чампернау. Серйозною проблемою була швидкодія компютерів.

Першою компютерною програмаю апріорі можна важати вийщовшу в 1952 році гру Noughts And Crosses, що являла собою реалізацію гри хрестики-нулику. Розробник А.С.Дуглас.

Counter-Strike

Опис цієї гри може тривати днями, а швидше місяцями. Я попробую вкластитися в декілька абзаців. Це казуальна версія всесвітньовідомої гри, побудована на сучасному двіжку і дозволяє грати довільний проміжок часу, як декілька хвилин, так і годинами. Гра бере свій початок в 1999 році. Це класичний шутер від першої особи.

Перспективи


На ПК досить популярні ігри, що не потребують інсталяції – досить лише браузера і можливо деякого додатку. Такі ігри представлені на даному сайті. До не давна мобільні користувачі були позбавлені такої можливості. Їм було потрібно інсталювати гру, а тоді грати. Не завжди гра подобається і її видаляється. Це створює незручності. Цього недоліку позбавлені ігри в браузері. Декілька хвилин гри і ви вже знаєте, що з нею робити – продовжувати грати чи перейти до іншої. Розвиток HTML5 дозволяє створювати якісні ігри, якими можна користуватися на довільному пристрої. Цей стандарт підтримують всі основні платформи. HTML5 находиться на початку свого довгого шляху і з кожним днем покращується, створюються нові ігри.


HISTORY